EvShop Taksit Ödeme

EvShop Taksit Ödeme

Ev shop, mobilyalardan beyaz eşyalara, kişisel bakımdan televizyona, züccaciyeden Elektrikli ev aletlerine kadar geniş ürün yelpazesine sahip iş yerinizde ya da evinizde gerekli olabilecek eşyaların birbirinden farklı markalar doğrultusunda müşterilerin beğenisine sunulmakta olan bir kapsamlı alışveriş sitesidir.

Hem Türkiye’nin farklı bölgelerinde ve birçok ilimizde mağazaları varken aynı zamanda online internet alışveriş imkanıyla siz değerli müşterilere alışveriş yapabilme imkanı sunmaktadır. 

Ev shop mağazaları müşterilerine yapmış oldukları alışverişlerde kolaylık sağlamak adına taksit imkanı sunarak ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Alışverişten belirli bir süre geçtikten sonra müşteriler kalan borç miktarları hakkında bilgi alma arayışına girebildikleri için ev shop müşterilerine online borç sorgulama ve taksit ödeme imkanı sunmuştur. Bunun yanında ev shopta yapılan alışverişlerde borcunuzu ödemenin tek adresi mağazalarken, son zamanlarda ister ptt şubelerinden isterlerse de bankadan ödeme işlemini gerçekleştirebilirler. Ev shop borç ödeme için uygun iki yöntem mevcuttur. Bunlar;

  • Ptt posta çek numarası 
  • Garanti bankası iban numarasıdır.

Bahsettiğimiz bu 2 farklı yöntem sayesinde taksitlerinizi dilediğiniz şekilde kolayca ödeyebilirsiniz. Yalnız posta çeki numarasının ya da ibanın nereden alınacağı merak konusu. Bu aşama için yapmanız gereken tek şey ev shop müşteri hizmetlerini aramak olacaktır. 

Ev Shop mağazalarına olan borcunuzu banka yolu aracılığıyla ödeyecekken açıklama kısmına yazılması gereken bilgiler şunlardır:

  • Borçlu kişinin adı ve soyadı
  • Tc kimlik numarası
  • Telefon numarası

EvShop Online Taksit Ödeme Seçenekleri Nedir? 

Ev shop mağazaları aracılığıyla yaptığınız taksitli alışverişlerinizi online ödemek istiyorsanız yapmanız gereken en temel yol ev shopun kendi resmi internet sitesine giriş yapmanızdır. Ardından “online borç sorgulama ve taksit” işlemini açtıktan sonra, sayfaya tc kimlik numaranızı doğru bir şekilde yazdıktan sonra karşınıza çıkan “ben robot değilim” seçeneğini tıklayarak borcunuzu öğrenebilirsiniz. Gerçekleştirilen işlemin ardından size ait olan fatura bilgilerinizi sayfada görebilir banka ya da kredi kartı ile ödeme seçeneğini tıklayarak ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Buradaki en önemli husus ev shop adına size vermiş oldukları banka hesap numarasının geçerli olup olmaması durumudur. 

Size mağaza tarafından verilmiş olan banka hesap numarasına eft işleminizi gerçekleştirirken açıklama bölümüne ödeme işleminiz ile ilgili gerekli bilgileri, kendi kişisel bilgilerinizi, taksit sayısını belirtmeniz gerekmektedir. 

Son adım olarakta ödeme esnasında telefonunuza bir kereliğe mahsus kullanım adına bankanız tarafından size şifre gelecektir. Bu şifreyi girerek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak eft işlemi esnasında ev shop alışveriş sitesinin banka hesap numarası başka bir bankaya ait ise size ait küçük çapta gönderim tahsilat ücreti alınacaktır. 

EvShop Borç Sorgulama Nasıl Yapılır? 

Ev shop mağazasının borcunu sorgulamak için yapmanız gereken işlem ev shop resmi internet sitesine giriş yapmak olacaktır. Açılan sayfanın sağ üst tarafında mevcut olan online borç ödeme ve tahsilat işlemine tıklamanız gerekir, onunda hemen ardından t.c. kimlik numaranız dahilinde ev shop mağazasına ait borcunuzu sorgulayabilirsiniz. 

Ev Shop Müşteri Hizmetleri Bilgileri Nedir? 

Ev shop mağazası adı altında müşteri portföyü büyüdüğü için ev shop müşteri hizmetleri numarası ile siz değerli müşterilerine kısa sürede en iyi hizmetleri sunmak istedikleri için kalıcı yöntem ve çözümler üretme doğrultusunda mağaza ile ilgili bütün istek, arzu ya da sorunlarınız için ev shop müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 

Ev shop müşteri hizmetlerine ait telefon numarası ise 444 6434’tür. Müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için çalışma saatleri içerisinde (9 ile 5 arasında) kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Ev shopun kendi internet sitesine ula şarakta sorunlarınızı halledebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.