Online Toros Mağazaları Taksit Ödemesi

Online Toros Mağazaları Taksit Ödemesi

Türkiye’nin önde gelen nadir mağazalarından biri olarak karşımıza çıkan toros mağazaları müşterilerine sunmuş olduğu taksit seçenekleriyle hepimizin ilgisini çekmeye devam etmektedir.

Toros mağazaları 1976 yılında Adana’da Çakmak Caddesi’nde açılmış ve değerli müşterilerinin eğlenceli bir alışveriş deneyimi yaşaması doğrultusunda için müşterin talepleri her geçen gün geliştirmekte ve yenilemektedir.

Müşterilerin isteklerini karşılamak için, insanların lehine ek değer anlamında tanımlanan bu hizmet anlayışından esinlenerek Toros online taksit kartları hizmete sunuldu. 

Çalışma (mesai) saatlerini sizler için derledim. Şimdi bu saat aralığını açacak olursak; 

 • Pazartesi: 09:00 ile 20:30 arası
 • Salı: 09:00 ile 20:30 arası
 • Çarşamba: 09:00 ile 20:30 arası
 • Perşembe: 09:00 ile 20:30 arası
 • Cuma: 09:00 ile 20:30 arası
 • Cumartesi: 09:00 ile 20:30 arası
 • Pazar: 10:00 ile 20:30 arasında biz değerli müşterilerine bu çalışma saatleri aralığında hizmet vermektedirler. 
 • Fakat yılbaşına özel her yıl bu saat aralığı belli olmaksızın değişkenlik gösterebilmektedir. 

Toros Ödeme Yöntemleri Nedir? 

Genel anlamda müşterilere sunulmakta olan kredi kartı ve nakit ödeme seçeneklerinin yanında; grup şirketi olan toros mağazaları tarafından var olan ve 36 aya varan tüketici finansman kredisiyle alışveriş imkanı hakkımız bulunmaktadır. Geçmişten aldıkları müşteri memnuniyeti, sağlam finansal yapısı ve birikimleriyle toros mağazaları olarak Türkiye’nin dört bir tarafından faaliyete geçmiş yeni mağazalarla büyümelerini hızlı bir şekilde devam ettirmektedirler. 

100 yerli sermaye kullanımından faydalanmaktadırlar. Toros mağazalarına dair ödeme şeklini ifade edecek olursak eğer, genelde peşin fiyatına, 3 ay taksit imkanı ile ya da peşin fiyatının biraz daha üstünde bir ödeme imkanı ile yaparsınız. 1 yıllık taksitli ödeme işlemi dahilinde daha da fazla fiyat üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Buna karar vermek elbette sizin elinizde. 

İster çalışıyor olun, ister evde toros mağazalarının sağlamış olduğu ödeme kolaylıklığı sayesinde haftanın her günü aktif şekilde ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası bu demektir ki evkur hafta sonları da açık. 

Toros ödeme ekranında taksit ve kredi kartları ifadesini seçtikten sonra, kart bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun, “Sonraki Adım” butonuna geçerek “Ödeme Bilgilerinizi Onaylayın” ekranına yönlendirileceksiniz. Sipariş bilgilerinizi ve detaylarınızı kontrol edin ve sözleşme kutucuğunu tıklayarak “Ödemeyi Tamamla” butonunu seçerek siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Toros Taksit Borcu Sorgulama 

Toros mağazası sayfasına girdiğinizde online taksit ödeme seçeneği çıkan butona tıklayarak kredi kartı ödemenizi oradaki yönlendirmelerden gerçekleştirebilirsiniz. 

Bunun için tüm yapmanız gereken işlemi sizlere sırasıyla açıklayacağım. 

Toros sayfasına tıkla, online ödeme sayfasına yönelerek, avantajlı masraf şablonu, otomatik ödeme, kredi kartı sayesinde ödeme ya da yapı kredi, halk bank kartlarından biriyle ödeme işleminizi yapabilirsiniz. 

Dilerseniz halkbank ya da yapı kredi kartınız varsa ve mevcut durumdaysa ödemeyi direkt oradan sayfada açılacak olan sistem sayesinde ödeyebilirsiniz. Veyahut kredi kartı ile ödeme sayfasına tıklayarak dilediğiniz kredi kartıyla ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Toros mağazalarında belirli ürün bazlı alımlarda taksit imkanı sunulmakta olmasına rağmen, mevcut halde taksitlendirme her ürün ya da marka için aynı değildir. Örnek verilecek olursa bir üründe 3 ay taksit imkanı sunulurken,başka bir üründe 12 ay taksit seçeneği olmakta. 

Toros Mağazası Limit Sorgulama Nasıl Yapılır? 

Toros mağazaları için taksit borcunuzu limitini sorgulamak ya da ödeme işlemi yapmak için bulunduğunuz şehirdeki en yakın mağazaya giderek ya da online sitesinden tc kimlik numaranızı yazarak sorgulayabilir ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Toros Zamanında Ödeme Yapılmazsa Ne Olur? 

Toros mağazası her ne kadar kapsamlı, tecrübeli, sağlam bir portföy ve taksit imkanı sunan bir mağaza olsada maalesef ki ödeme aksaklıklarında da ciddi problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Misal geciken taksitleriniz doğrultusunda önce ard arda vermiş olduğunuz numaraya ödeme uyarısı gelir, hala ödeme işlemi gerçekleşmemiş ise sürekli olarak tarafınıza toros mağazası çalışanlarından taraf arama işlemi gerçekleşir.

En sonunda tüm ikazlara rağmen ödeme işlemi gerçekleştirilmemiş olursa, mağazadaki alışveriş yapım aşamasından sonra size imzalatılan sözleşme baz alınarak icra talebi uyarısı gelir. Hala da ödeme yapılmazsa icra masraf dosyası oluşturulur.

Bu sefer de hem borcunuzu hemde yönlendirildiğiniz avukatlık bürosu dosya masraflarını ödemekle hükümlü olursunuz. Anlayacağınız bu tür işlemlere gerek kalmadan toros mağazasının sizlere sunmuş olduğu ödeme imkanları doğrultusunda, merhaba zamanında ödeme işlemini gerçekleştiriniz. 

 1. Yusuf demirdirek diyor ki:

  Onlineden borç ödedim dekontum var ama internete baktığımda hala ödenmemiş gecikmiş görünüyor beni arayan da olmadı mağazadan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.