Özşanal AVM Ürünleri ve Fiyatları 2022

Özşanal AVM Ürünleri ve Fiyatları

Özşanal ağırlıklı olarak mağaza ege bölgesi olmak üzere birçok ilde faaliyet gösteren mağaza zinciridir. Mağazaların yanı sıra online olarak satışı da desteklemektedir. Elektronik eşyadan mobilyaya hemen her alanda geniş bir yelpazeye sahiptir. Özşanal AVM ürünleri ve fiyatları 2022 yılında oldukça makul fiyatlardan satışa sunulmaktadır.

Ürün yelpazesinin geniş olmasından ötürü pek çok ünlü markanın satış ürününü bulmak mümkündür. Özellikle çeyiz planlaması yapan kişilerin Özşanal mağazalarında birçok eksiği tamamlaması mümkündür. Mağazanın taksit ayrıcalığı da birçok kişi tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

Özşanal’da yapacağınız alışverişler 20 ay taksitle ödeme sağlamaktadır. Bu sayede Özşanal AVM ürünleri çok cazip bir şekilde satın alınabilmektedir.

Özşanal Mobilya Ürünleri ve Fiyatları

Mobilya bir evi ev yapan, sıcaklık katan ürünlerdir. Yeni evlenenler, mobilya değişimi yapmak isteyenler Özşanal mağazalarından çeşitli ürünleri değerlendirip satın almaya yönelebilirler. Genellikle ürün fiyatları ve özşanal ödeme koşulları oldukça motive edicidir. Çünkü günümüzde ekonomi oldukça tutumlu olmayı gerektirmektedir.

Ancak evin genel ihtiyaçlarının mecburen alınması gerekir. Bu sebeple pek çok insan Özşanal AVM aracılığı ile mobilya ürünleri satın alabilmektedir. Özşanal mobilya ürünleri oturma grupları, yatak odası takımı, yatak, kanepe, dolap, salıncak ve bahçe oturma grupları şeklinde oluşmaktadır. 

Ürün fiyatlarına bakıldığında bir oturma grubu 24.000 lira olarak bütçeye yansıdığın görülmektedir. Elbette ki her bütçeye ve ihtiyaca yönelik mobilya grubunu Özşanal’da bulmak mümkündür.

Özşanal Elektronik ve Teknoloji Ürünleri ve Fiyatları

Özşanal birçok ürünü bünyesinde bulunduran bir mağaza zinciridir. Dolayısı ile satış ürünlerinde elektronik ve teknolojik ürünlerde bulunmaktadır. Günümüzün teknolojik çağ olması nedeni ile artık teknoloji ürünleri sürekli olarak kendini yenilemektedir. Bu sayede sürekli olarak bir ürün yeniliği olmaktadır. Özşanal elektronik ve teknoloji ürünleri ve fiyatları oldukça makul ücretlerden satışa sunulmaktadır.

Böylece ihtiyacı olan herkes rahat ödeme koşulları ile istediği cep telefonu veya bilgisayara kavuşabilmektedir. Bunun yanı sıra teknolojik ürünlerde tabletlerde oldukça sık satılan ürünlerdir. Elektronik ürünlerde cep telefonları, tabletler, kameralar, giyilebilir teknoloji, yazar kasa ve ses sistemleri mevcuttur. Her ürün kendi sınıfına ve markasına göre fiyatlandırılmaktadır. Son teknoloji Iphone ürün fiyatı 24.000 liradan satışa sunulmaktadır.

Özşanal Motor Ürünleri ve Fiyatları

Özşanal mağazaları müşterileri motorlu araç ürünleri ile şaşırtmaktadır. Motor sevdası olan kişiler Özşanal mağazalarından motor satın alabilirler. Üstelik mağazanın ödeme koşulları düşünüldüğünde motorlu araçlar oldukça uygun fiyata gelmektedir. Özşanal motor ürünleri ve fiyatları birçok bütçeye uygun olabilecek niteliktedir. 

Özşanal bünyesinde bulunan motorlu araçlar Kuba ve Falcon markalıdır. Kuba ürünlerinde en uygun fiyatlı ürün 25.000 liradır. En pahalı olan Kuba modeli ise 38.000 liradır. Falcon ürünleri 37.910 lira civarında satışa sunulmaktadır. Motorlu araçlarda yapılan taksitlendirme motor kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir.

Özşanal Mutfak Ürünleri ve Fiyatları

Özşanal mutfak ürünleri ve fiyatları oldukça tatmin edicidir. Mutfak ürünleri oldukça çeşitlidir. Özşanal mağazasında mutfak ürünleri pişirme, hazırlama, sofra sunum olarak kategorize edilmektedir. İhtiyacınız doğrultusunda ürün incelemesi yaparak istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Özşanal mağazalarından mutfak odaklı birçok marka bulmak mevcuttur. Falez, Korkmaz, Kütahya Porselen, Mehtap, Regna, Tefal ve Schafer ürünlerinin hemen hepsi Özşanal mağazalarında bulunmaktadır. Ürün fiyatları genellikte piyasa değeri olmaktadır. Ancak çeşitli indirim ve kampanyalarla uygun fiyatlı mutfak ürünleri satın almak mümkün olmaktadır.

Özşanal Giyim ve Tekstil Ürünleri ve Fiyatları

Özşanal mağazaları çok yönlü mağazalardır. Ürün seçenekleri oldukça gelişmiştir.
Özşanal giyim ve tekstil ürünleri ve fiyatları bütçe sınırlarını zorlamamaktadır. Özşanal mağazaları ne kadar geniş bir yelpazede ürün satışı sağlasa da mağaza ürünleri arasında giyime yer verilmemektedir. Ancak çeyiz ürünleri olarak ev tekstiline geniş yer verilmiştir.

Halı, Banyo ve mutfak tekstil ürünleri, yatak odası tekstil ürünleri ve gelin çeyizleri Özşanal mağaza satış ürünleri olarak müşterilere sunulmaktadır. Çeyiz setleri 2.880 liradan satılmaktadır. Bununla birlikte tekstil ürünleri birçok marka ve fiyat aralığı bulmak mümkündür.

Özellikle taksitlendirme desteği ile Özşanal mağazaları müşterilerin yüzünü güldürmektedir. Genel olarak tüm ürünlerde Özşanal mağazası 20 ay taksit sunabilmektedir. Bu sayede birçok insan ihtiyacı olan ürünleri güvenle alabilmektedir. Seçkin tekstil ürünleri ile kaçırılmayacak fiyatlar sunan Özşanal mağazaları evlilik dostudur.

Özşanal Teşhir Ürünleri ve Fiyatları

Özşanal mağazaları teşhir ürünleri ile dikkat çekmektedir. Özşanal teşhir ürünleri ve fiyatları birçok insan tarafından merak edilmektedir. Bilindiği üzere teşhir ürünleri genellikle piyasa değerinin altında satışa sunulmaktadır.

Bu sayede ürünler çok makul fiyatlardan satın alınabilmektedir. Teşhir ürünleri Özşanal mağazalarında bulunmaktadır. Özşanal mağazalarının katalog ürünleri teşhir ürünleri olarak müşterilere sunulabilmektedir. Kampanya ve indirimler sayesinde teşhir ürünleri oldukça cazip fiyatlardan alıcı bulmaktadır.

Teşhiri ürünü olması dışında ayrıca yapılan taksitlendirmeler aylık olarak cüzi rakamların ödenmesine yol açmaktadır. İsteyen müşteriler teşhir ürünleri satın alarak ihtiyaçlarını uygun fiyattan temin edebilmektedir. Mağaza ve kataloglarda teşhir ürünleri müşterilere sunulmaktadır.

Özşanal Diğer Ürünleri ve Fiyatları

Özşanal mağazalarında ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Özşanal diğer ürünleri ve fiyatları müşteriler tarafından merak edilmektedir. Ürün zincirlerinde beyaz eşya, kişisel bakım, spor ve Qutdoor ürünleri de bulunmaktadır. Ürün fiyatları genel olarak marka ve ürüne göre değişmektedir. Ancak fiyatlar her bütçeye hitap edebilecek yapıdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.